Włochy, Włochy

Hotel: Hotel Piccari

Atuty hotelu

Oferta jest dostępna!
Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Kategoria:

***

Region:

Rimini/Riwiera Adriatycka/Włochy

Atuty:

dzieci do 6 lat gratis, blisko plaży, atrakcyjna cena.

Położenie:

w części kąpieliska Rimini-Rivazzurra, ok. 5,3 km od historycznego centrum Rimini, nad Morzem Adriatyckim, we włoskim regionie Emilia-Romania. Rimini oferuje wiele dyskotek, sklepów, barów i restauracji. Do San Marino ok. 20 km.

Plaża:

ok. 150 m od hotelu; piaszczysta, długa i szeroka, z łagodnym zejściem do morza. Serwis plażowy (1 parasol, 2 leżaki) za opłatą od ok. 15-20 euro/dzień.

Wyposażenie:

recepcja, bar, winda, restauracja, brak parkingu (możliwość pozostawienia samochodu przy ulicy - w miarę wolnych miejsc), garaż (płatny - 3 euro/dzień). Obiekt posiada 2 piętra

Internet:

tak (Wi-Fi gratis, w wyznaczonych miejscach)

Karty kredytowe:

tak (Visa, Mastercard).

Pokoje:

(ok. 10-12 m2), hotel dysponuje ok. 25 dwuosobowymi pokojami z dwiema dostawkami (w pokojach z dwiema dostawkami możliwe łóżko piętrowe); łazienka z WC, suszarka do włosów; TV, sejf, klimatyzacja (na zapytanie).

Wyżywienie:

śniadania w formie bufetu oraz kolacje (wybór z 2 menu), bufet sałatkowy. Napoje do kolacji dodatkowo płatne.

Pieski:

tak (małe, na zapytanie)

Kategoria lokalna:

***

Świadczenia:

7 noclegów, wyżywienie 2 x dziennie wg opisu, opieka włoskiego kontrahenta, ubezpieczenie Signal Iduna Bezpieczne Podróże - KL, NNW, KR, OC, sprzętu sportowego i bagażu w cenie

Obowiązkowe opłaty na miejscu:

taksa klimatyczna ok. 2 euro/os./dzień (płatne od 14 roku życia).

Zakwaterowanie:

przyjazd - od godz. 14.00, wyjazd - do godz. 10.00

Zniżki (na dostawkach) i dopłaty:

dziecko do 2,9 lat - gratis (bez własnego łóżka, wypożyczenie łóżeczka dla dziecka - gratis, na zapytanie), dzieci 3-6,9 lat - 100% zniżki, dzieci 7-12,9 lat - 50% zniżki, od 13 lat - 10%. Dopłata do pokoju dwuosobowego dla jednej osoby według cen w systemie. Dopłata za ubezpieczenie kosztów rezygnacji 2,66%

Promocja:

Oferta Early Booking - 10% zniżki na rezerwacje potwierdzone do 30 dni przed przyjazdem. Ważne od 25.04 - 26.09.2020. Ceny w systemie i na stronie zawierają promocję.

Szybki kontakt

image decription
Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Zamówienie wstępne

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy od Doradcy Travelone.pl.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi maksymalnie 15zł/os.

Wyrażam zgodę na kontakt drogą telefoniczną i elektroniczną w celu realizacji zamówienia (zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne)

Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Zamówienie wstępne”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość
Jesteśmy marką należącą do spółki
Travelplanet.pl S.A.
Członek Polskiej Izby Turystyki
od 2001 roku
Od 2001 roku podróżowało z nami
ponad 1 000 000 klientów