Włochy, Włochy

Bardonecchia Appartamenti

Atuty hotelu

Oferta jest dostępna! kod oferty: ITSNOW - ITPSBARDFBA00000M
Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Kategoria:

**

Miasto:

Bardonecchia

Kraj:

Włochy

Położenie/wyposażenie:

Przytulne 2-gwiazdkowe apartamenty Bardonecchia znajdują się w zabytkowej willi, oddalonej o ok. 50 m od centrum miejscowości Bardonecchia z placówkami handlowymi. Autobusem dla narciarzy, zatrzymującym się ok. 100 m od obiektu dojadą Państwo wygodnie do terenu narciarskiego (ok. 1,5 km). Do trasy do narciarstwa biegowego jest ok. 250 m.Na miejscu otrzymają Państwo Frejus Card, która upoważnia do wielu zniżek, na przykład w restauracjach, barach, szkółce narciarskiej i wypożyczalni sprzętu narciarskiego (organizator zastrzega sobie prawo do zmian w świadczeniach, wg info. na miejscu).Wyposażenie i wyżywieniePrzytulnie urządzone apartamenty i studia posiadają pokój dzienno/sypialny, częściowo oddzielną sypialnię, prysznic/WC, TV, Wi-Fi, sejf, suszarkę do włosów, w pełni wyposażoną niszę kuchenną z kuchenką elektryczną, piekarnikiem i lodówką, jak również balkon. Oferta bez wyżywienia.

Świadczenia w cenie:

Noclegi w wybranym terminieSprzątanie końcowe (oprócz kuchni)SejfKarta gościa (wg opisu)Łóżeczko dla dziecka (na zapytanie)Krzesełko dla dziecka (na zapytanie)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu:

Bielizna pościelowa i ręczniki (ograniczona dostępność): 9,- € /os.

Płatne na miejscu:

Opłata klimatyczna: ok. 0,75 € za osob./nocKaucja: 200,- € /apart./studioKeycard: 3,- €

Zwierzęta domowe:

Można przywieźć zwierzęta domowe (20,- € /pobyt/bez karmy)

Zniżki:

Studio 4-osob. (ok. 25 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki: 2 do 6 lat 45%

Apartament 5-osob. (ok. 35 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:

2 do 6 lat 45%

Apartament 8-osob. (ok. 50 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:

2 do 6 lat 45%

Ważne wskazówki:

Dzieci poniżej 7 lat nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski, gdyż na miejscu otrzymują bezpłatny karnet, o ile jeżdżą w towarzystwie rodzica posiadającego karnet na określoną liczbę dni. Rodzic musi jednak posiadać ważny karnet. Szczegółowe informacje otrzymają Państwo w kasie wyciągu.

Pokój:

Studio 4-osob. (ok. 25 m?), SC:

pokój dzienno-sypialny z 4 miejscami do spania (częściowo z łóżkiem rozkładanym lub piętrowym) i TVWi-Fi

Apartament 5-osob. (ok. 35 m?), SC:

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą i TVsypialnia z łóżkiem podwójnym i pojedynczymczęściowo balkonWi-Fi

Apartament 8-osob. (ok. 50 m?), SC:

pokój dzienny z TVpokój sypialny z łóżkiem podwójnympokój sypialny z łóżkiem podwójnym i rozkładanympokój sypialny z dwoma łóżkami pojedynczymiczęściowo balkonWi-Fi

Dojazd:

Kolej: Bardonecchia (w miejscowości)Przelot: Turyn (ok. 105 km), Chambery (ok. 125 km), Grenoble (ok. 195 km), Genewa (200 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.:

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.):

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.). Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Bardonecchia:

Maks. wysokość: 2694 mMin. wysokość: 1300 mWys. miejscowość: 1312 mWyciągi łącznie: 23Orczyki: 13Krzesełka: 9Gondole: 1Trasy łącznie: 100 kmTrasy zielone/niebieskie: 54 kmTrasy czerwone: 38 kmTrasy czarne: 8 km

Szybki kontakt

image decription
Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Zamówienie wstępne

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy od Doradcy Travelone.pl.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi maksymalnie 15zł/os.

Wyrażam zgodę na kontakt drogą telefoniczną i elektroniczną w celu realizacji zamówienia (zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne)

Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Zamówienie wstępne”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość
Jesteśmy marką należącą do spółki
Travelplanet.pl S.A.
Członek Polskiej Izby Turystyki
od 2001 roku
Od 2001 roku podróżowało z nami
ponad 1 000 000 klientów