Włochy, Włochy

Tabor Residence

Atuty hotelu

Oferta jest dostępna! kod oferty: ITSNOW - ITPSBARDFTA00000M
Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Kategoria:

***

Miasto:

Bardonecchia

Kraj:

Włochy

Położenie/wyposażenie:

Przytulny 3-gwiazdkowy obiekt Residence Tabor zlokalizowany jest w centrum Bardonecchia, jedynie ok. 50 m placówek handlowych. Autobus dla narciarzy zatrzymuje się w odległości ok. 50 m od obiektu, a dotrą nim Państwo wygodnie do oddalonego o 1,5 km terenu narciarskiego Bardonecchia.Do wyposażenia obiektu należy recepcja, winda (jedynie do 2. piętra), Wi-Fi, przechowalnia sprzętu narciarskiego i bezpłatne miejsca parkingowe (ograniczona dostępność).Na miejscu otrzymają Państwo kartę Frejus Card upoważniającą do licznych zniżek, na przykład w restauracjach, sklepach, szkółce narciarskiej i wypożyczalni sprzętu narciarskiego (organizator zastrzega sobie prawo do zmian, wg info. na miejscu). Wyposażenie i wyżywienie Przytulne studia i apartamenty posiadają pokój dzienno-sypialny, częściowo oddzielne sypialnie, prysznic/WC, TV, Wi-Fi, sejf, suszarkę do włosów oraz w pełni wyposażoną niszę kuchenną z kuchenką elektryczną, piekarnikiem i lodówką, jak również balkon lub taras. Oferta bez wyżywienia.

Świadczenia w cenie:

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowa (podstawowe wyposażenie)Ręczniki (podstawowe wyposażenie)Sprzątanie końcowe (oprócz kuchni)Karta gościa (wg opisu)Sejf (w apartamentach)Łóżeczko dla dziecka (na zapytanie)Krzesełko dla dziecka (na zapytanie)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Płatne na miejscu:

Opłata klimatyczna: ok. 1,- € za osob./nocKaucja: 200,- € /apart./studioKeycard: 3,- €

Zwierzęta domowe:

Można przywieźć zwierzęta domowe (20,- € /tydz., bez karmy)

Zniżki:

Studio 4-osob. (20-25 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki: 2 do 6 lat 40%

Apartament 5-osob. (30-50m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:

2 do 6 lat 40%

Ważne wskazówki:

Dzieci poniżej 7 lat nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski, gdyż na miejscu otrzymują bezpłatny karnet, o ile jeżdżą w towarzystwie rodzica posiadającego karnet na określoną liczbę dni. Rodzic musi jednak posiadać ważny karnet. Szczegółowe informacje otrzymają Państwo w kasie wyciągu.

Pokój:

Studio 4-osob. (20-25 m?), SC:

pokój dzienno-sypialny z 4 miejscami do spania i TVczęściowo balkon lub taraspołożone na parterzeWi-Fi

Apartament 5-osob. (30-50m?), SC:

pokój dzienno-sypialny z 2 łóżkami składanymi/pojedynczymi i TVsypialnia z podwójnym łóżkiem i łóżkiem pojedynczymczęściowo balkon lub tarasWi-Fi

Dojazd:

Kolej: Bardonecchia (w miejscowości)Przelot: Turyn (ok. 105 km), Chambery (ok. 125 km), Grenoble (ok. 195 km), Genewa (200 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.:

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.):

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.). Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Bardonecchia:

Maks. wysokość: 2694 mMin. wysokość: 1300 mWys. miejscowość: 1312 mWyciągi łącznie: 23Orczyki: 13Krzesełka: 9Gondole: 1Trasy łącznie: 100 kmTrasy zielone/niebieskie: 54 kmTrasy czerwone: 38 kmTrasy czarne: 8 km

Szybki kontakt

image decription
Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Zamówienie wstępne

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy od Doradcy Travelone.pl.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi maksymalnie 15zł/os.

Wyrażam zgodę na kontakt drogą telefoniczną i elektroniczną w celu realizacji zamówienia (zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne)

Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Zamówienie wstępne”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość
Jesteśmy marką należącą do spółki
Travelplanet.pl S.A.
Członek Polskiej Izby Turystyki
od 2001 roku
Od 2001 roku podróżowało z nami
ponad 1 000 000 klientów