Włochy, Włochy

Flotscherhof

Atuty hotelu

Oferta jest dostępna! kod oferty: ITSNOW - ITTBMUHLGFL00000A
Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Kategoria:

***

Miasto:

Rio di Pusteria

Kraj:

Włochy

Położenie:

Przyjazny dla rodzin 3-gwiazdkowy Hotel Flötscherhof położony jest w spokojnej okolicy w Natz-Schabs, wśród gór i lasów. Centrum miasta znajduje się w odległości ok. 2 km od obiektu. Autobus dla narciarzy zatrzymuje się ok. 400 m od hotelu i kursuje w kierunku najbliższych terenów narciarskich w oddalonych o 6,5 km Mühlbach, czy o 8 km Brixen.

Wyposażenie:

W przytulnym alpejskim hotelu znajduje się recepcja, winda, restauracja, Wi-Fi, pokój zabaw, bar, stół do tenisa stołowego i do bilarda, a także przechowalnia nart. Na miejscu przy hotelu znajdą Państwo bezpłatne miejsca parkingowe (ograniczona dostępność). Bezpłatna dla gości hotelu strefa wellness (w godz. 15:30-19:00) zawiera łaźnię parową, jacuzzi, bio saunę oraz kącik herbaciany. Co środę organizowana jest wędrówka z przewodnikiem przy blasku pochodni z grzanym winem. Ponadto gościom przysługuje bezpłatny wstęp na basen Aquarena w Brixen. Klub dla dzieci (od 3 roku życia, program na miejscu) również widnieje w ofercie hotelu. W każdą niedzielę istnieje także możliwość zapisania dziecka na kurs narciarski z zapewnionym dojazdem autobusem dla narciarzy.

Wyżywienie:

Wliczone w cenę wyżywienie HB składa się z napoju powitalnego, śniadania w formie bufetu oraz 3-daniowego menu do wyboru z bufetem sałatkowym na kolację. Przy pobycie od czwartku organizowany jest wieczór z aperitifem i różnorodnymi przekąskami, a przy pobycie od niedzieli do czwartku serwowana jest typowa włoska kolacja.

Świadczenia w cenie:

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellnessNapój powitalnySejf (w pokoju)Wstęp na basen publiczny (wg opisu)Udział w programie rozrywkowym (wg opisu)Klub dla dzieci (wg opisu)Tenis stołowy (ograniczona dostępność)Bilard (ograniczona dostępność)Krzesełko dla dzieckaMiejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu:

Wypożyczenie płaszcza kąpielowegoŁóżeczko dla dziecka: 10,- € /dzień

Płatne na miejscu:

Opłata klimatyczna: ok. 1,50 € za osob./nocKeycard: 5,-€

Zwierzęta domowe:

Zwierzęta domowe na zapytanie (5,50 € /dzień, bez karmy)

Zniżki:

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC (superior, ok. 25 m?), HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają: do skończonych 2 lat 100% 3 do 6 lat 70% 7 do 14 lat 50% od 15 lat 10%

Juniorsuite 4-osob. (ok. 36 m?), HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają:

do skończonych 2 lat 100% 3 do 6 lat 70% 7 do 14 lat 50% od 15 lat 10%

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:

do skończonych 7 lat 50% 8 do 15 lat 15% od 65 lat 5%

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC (Classic, ok. 20 m?), HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają:

do skończonych 2 lat 100% 3 do 6 lat 70% 7 do 14 lat 50% od 15 lat 10%

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają:

do skończonych 2 lat 100% 3 do 6 lat 70% 7 do 14 lat 50% od 15 lat 10%

Ważne wskazówki:

Dzieci urodzone po 30.11.2011 nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski. Przy zakupie karnetu dla osoby dorosłej dziecko z tej grupy wiekowej otrzymuje na miejscu bezpłatną kartę na korzystanie z wyciągów (konieczność wylegitymowania się). W przypadku większej liczby dzieci niż osób dorosłych, należy na miejscu wykupić karnet dla dziecka. Bliższe informacje w kasie wyciągu.Opłata za łóżeczko dla dzieci do 2,9 roku życia musi być uiszczona na miejscu, nawet jeżeli dziecko śpi w łóżku z rodzicami.W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój:

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC (superior, ok. 25 m?), HB:

pokoje z podwójnym łóżkiem, dostawką, TV sat. i sejfem łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów Wi-Fi

Juniorsuite 4-osob. (ok. 36 m?), HB:

pokoje z podwójnym łóżkiem, kanapą do spania, TV sat., minibarem i sejfem łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów Wi-Fi

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB:

pokój z łóżkiem podwójnym, TV sat. i sejfem łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów Wi-Fi

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC (Classic, ok. 20 m?), HB:

pokój z łóżkiem podwójnym, dostawką, TV sat. i sejfem łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów Wi-Fi

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, HB:

pokój z łóżkiem podwójnym, dwoma dostawkami, TV sat. i sejfem łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów Wi-Fi

Dojazd:

Kolej: Rio di Pusteria (w miejscowoci), Brixen (ok. 10 km)Przelot: Innsbruck (ok. 80 km), Treviso (ok. 215 km), Wenecja (ok. 220 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.:

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.):

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.). Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Gitschberg Jochtal-Brixen:

Maks. wysokość: 2510 mMin. wysokość: 1067 mWys. miejscowość: 772 mWyciągi łącznie: 25Orczyki: 9Krzesełka: 7Gondole: 9Trasy łącznie: 98 kmTrasy zielone/niebieskie: 38 kmTrasy czerwone: 37 kmTrasy czarne: 23 km

Region narciarski Dolomiti Superski:

Maks. wysokość: 3269 mMin. wysokość: 860 mWyciągi łącznie: 450Orczyki: 137Krzesełka: 222Gondole: 91Trasy łącznie: 1200 kmTrasy zielone/niebieskie: 360 kmTrasy czerwone: 720 kmTrasy czarne: 120 km

Szybki kontakt

image decription
Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Zamówienie wstępne

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy od Doradcy Travelone.pl.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi maksymalnie 15zł/os.

Wyrażam zgodę na kontakt drogą telefoniczną i elektroniczną w celu realizacji zamówienia (zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne)

Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Zamówienie wstępne”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość
Jesteśmy marką należącą do spółki
Travelplanet.pl S.A.
Członek Polskiej Izby Turystyki
od 2001 roku
Od 2001 roku podróżowało z nami
ponad 1 000 000 klientów