Włochy, Włochy

Villagio Nevada

Atuty hotelu

Oferta jest dostępna! kod oferty: ITSNOW - ITTCFOLAINE00000A
Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Kategoria:

***

Miasto:

Folgaria

Kraj:

Włochy

Położenie:

Przyjazny dla rodzin 3-gwiazdkowy Ferienanlage Nevada znajduje się ok. 2 km od centrum Folgarii. Teren narciarski Folgaria-Lavarone oddalony jest o 500 m od obiektu, a przystanek autobusowy dla narciarzy o ok. 100 m.

Wyposażenie:

Do wyposażenia obiektu należy recepcja, Wi-Fi (w pomieszczeniach ogólnodostępnych), winda, pokój telewizyjny, restauracja, bar oraz pokój zabaw dla dzieci. Poza tym goście mogą korzystać z przechowalni sprzętu i butów narciarskich oraz bezpłatnych miejsc parkingowych (w ograniczonej dostępności). Garaż dostępny jest za opłatą.W ośrodku mieści się również strefa wellness (w godz. 15:00 - 20:00) z krytym basenem, sauną, łaźnią parową, pokojem wypoczynkowym, strefą z napojami z kruszonym lodem, jak również studio fitness. Solarium i masaże można wybrać za opłatą.Ferienanlage Nevada należy do Giocovacanza, klubu hoteli rodzinnych w Trentino i dzięki temu szczególnie ukierunkowany jest na wyjazdy rodzinne. Dla najmłodszych w wieku 3-10 lat w okresie 01.12.2019 - 28.03.2020 organizowany jest klub dla dzieci (zastrzeżone prawo do zmian, wg info. na miejscu). Wieczorami w tym samym czasie organizowany jest program animacyjny dla dzieci (wg info. na miejscu).

Wyżywienie:

Wliczone w cenę wyżywienie HB składa się z rozszerzonego bufetu śniadaniowego oraz 3-daniowego menu do wyboru z bufetem sałatkowym lub warzyw na kolację. Goście do posiłku otrzymują wino i wodę (w okresie między 01.12.2019 - 28.03.2020). Podczas Świąt Bożego Narodzenia (24.12.) oraz w Sylwestra serwowane jest specjalne menu na kolację.

Świadczenia w cenie:

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Korzystanie z sali fitnessMenu bożonarodzeniowe i sylwestroweKlub dla dzieci (wg opisu)Udział w programie rozrywkowym (wg opisu)Sejf (w pokoju)Łóżeczko dla dziecka (na zapytanie)Krzesełko dla dziecka (na zapytanie)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu:

MasażePłaszcz kąpielowySolariumOpieka nad dziećmi (na zapytanie)Garaż (ograniczona dostępność): 5,- € /dzień

Płatne na miejscu:

Opłata klimatyczna: ok. 2,- € za osob./nocKeycard: 5,- €

Zwierzęta domowe:

Zwierzęta domowe na zapytanie (tylko małe psy, bez karmy)

Zniżki:

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają: do skończonych 6 lat 100% 7 do 14 lat 50% od 15 lat 20%

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają:

do skończonych 2 lat 100% 3 do 14 lat 50% od 15 lat 20%

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:

do skończonych 7 lat 35% 8 do 15 lat 10%

Ważne wskazówki:

Korzystanie ze strefy wellness dozwolone od 18 lat.Dzieci urodzone po 30.11.2011 nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski. Do każdego karnetu narciarskiego dla osoby dorosłej jedno dziecko z tej grupy wiekowej otrzymuje na miejscu bezpłatny bilet na korzystanie z wyciągów (konieczność wylegitymowania). Przy większej liczbie dzieci niż osób dorosłych należy zakupić karnety dziecięce bezpośrednio na miejscu. Bliższe informacje uzyskają Państwo w kasie wyciągu.W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój:

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, HB:

pokój z łóżkiem podwójnym, dostawką, TV sat., telefonem i sejfem łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, HB:

pokój z łóżkiem podwójnym, dwoma dostawkami, TV sat., telefonem i sejfem łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów jedna z dostawek jest przeznaczona dla dzieci do 14 roku życia

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB:

pokój z łóżkiem podwójnym, TV sat., telefonem i sejfem łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów

Dojazd:

Kolej: Rovereto (ok. 20 km)Przelot: Werona (ok. 100 km), Wenecja (ok. 150 km), Bergamo (ok. 185 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.:

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.):

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.). Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Folgaria-Lavarone:

Maks. wysokość: 1850 mMin. wysokość: 1150 mWys. miejscowość: 1170 mWyciągi łącznie: 45Orczyki: 22Krzesełka: 23Trasy łącznie: 101 kmTrasy zielone/niebieskie: 56 kmTrasy czerwone: 37 kmTrasy czarne: 8 km

Szybki kontakt

image decription
Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Zamówienie wstępne

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy od Doradcy Travelone.pl.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi maksymalnie 15zł/os.

Wyrażam zgodę na kontakt drogą telefoniczną i elektroniczną w celu realizacji zamówienia (zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne)

Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Zamówienie wstępne”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość
Jesteśmy marką należącą do spółki
Travelplanet.pl S.A.
Członek Polskiej Izby Turystyki
od 2001 roku
Od 2001 roku podróżowało z nami
ponad 1 000 000 klientów