Włochy, Włochy

Hotel Hotel Bambi Am Park

Atuty hotelu

Oferta jest dostępna! kod oferty: ITSNOW - ITTQSULDEBA00000A
Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Kategoria:

***

Miasto:

Sulden am Ortler

Kraj:

Włochy

Położenie/wyposażenie:

Przyjazny 3-gwiazdkowy Hotel Bambi am Park jest położony ok. 150 m od centrum miejscowości, najbliższy wyciąg "dell'Orso" jest oddalony o ok. 50 m od obiektu. Autobus dla narciarzy, który zawiezie Państwo do oddalonej o ok. 1,5 km kolejki linowej zatrzymuje się bezpośrednio przed obiektem.Do wyposażenia przytulnego obiektu należy recepcja z Wi-Fi, restauracja, bar, przechowalnia sprzętu narciarskiego i taras. Do Państwa dyspozycji bezpłatne miejsca parkingowe.PokojePrzytulnie urządzone pokoje dysponują prysznicem/WC, TV sat., telefonem, suszarką do włosów oraz balkon z widokiem na góry.WyżywienieZawarte w cenie wyżywienie HB składa się ze śniadania w formie bufetu oraz wieczorem 4-daniowego menu do wyboru. Menu bożonarodzeniowe (24.12) i sylwestrowe jest zawarte w cenie.

Świadczenia w cenie:

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoMenu bożonarodzeniowe i sylwestroweKrzesełko dla dziecka (na zapytanie)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu:

Łóżeczko dla dzieci: 5,- € /dzień

Płatne na miejscu:

Opłata klimatyczna: ok. 1,50 € za osob./nocKeycard: 5,-€

Zwierzęta domowe:

Można przywieźć zwierzęta domowe (ok. 8,- €/dzień, bez karmy)

Zniżki:

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają: do skończonych 6 lat 100% 7 do 14 lat 50% od 15 lat 5%

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają:

do skończonych 6 lat 100% 7 do 14 lat 50% od 15 lat 5%

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:

do skończonych 5 lat 35% 6 do 14 lat 15% 15 do 17 lat 5% od 60 lat 5%

Ważne wskazówki:

Dzieci z rocznika 2014 nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski. Dzieci z rocznika 2014 i młodsze mogą korzystać z wyciągów bezpłatnie, jeżeli rodzic wykupi karnet narciarski na ten sam termin. Dalsze informacje w kasie wyciągu.W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój:

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, HB:

przytulne pokoje z TV sat.balkon lub taras

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, HB:

przytulne pokoje z TV sat.balkon lub taras

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB:

Dojazd:

Kolej: Mals (ok. 30 km), Bolzano (ok. 100 km)Przelot: Innsbruck (ok. 160 km), Werona (ok. 240 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.:

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.):

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.). Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Sulden:

Maks. wysokość: 3250 mMin. wysokość: 1900 mWys. miejscowość: 1900 mWyciągi łącznie: 13Orczyki: 4Krzesełka: 6Gondole: 3Trasy łącznie: 44 kmTrasy zielone/niebieskie: 17 kmTrasy czerwone: 13 kmTrasy czarne: 14 km

Region narciarski Skiarena Vinschgau:

Maks. wysokość: 3250 mMin. wysokość: 1184 mWyciągi łącznie: 39Orczyki: 16Krzesełka: 18Gondole: 5Trasy łącznie: 211 kmTrasy zielone/niebieskie: 83 kmTrasy czerwone: 92 kmTrasy czarne: 36 km

Szybki kontakt

image decription
Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Zamówienie wstępne

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy od Doradcy Travelone.pl.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi maksymalnie 15zł/os.

Wyrażam zgodę na kontakt drogą telefoniczną i elektroniczną w celu realizacji zamówienia (zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne)

Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Zamówienie wstępne”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość
Jesteśmy marką należącą do spółki
Travelplanet.pl S.A.
Członek Polskiej Izby Turystyki
od 2001 roku
Od 2001 roku podróżowało z nami
ponad 1 000 000 klientów