Włochy, Włochy

Hotel Hotel Wieser

Atuty hotelu

Oferta jest dostępna! kod oferty: ITSNOW - ITTWSTER0WI00000A
Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Kategoria:

***

Miasto:

Sterzing

Kraj:

Włochy

Położenie:

Wyremontowany na wiosnę 2019 roku 3-gwiazdkowy Hotel Wieser znajduje się ok. 5,5 km od centrum Sterzing i ok. 1 km od centrum Freienfed. Teren narciarski Rosskopf oddalony jest o ok. 3,5 km. Autobus dla narciarzy zatrzymuje się bezpośrednio przy hotelu. Trasy biegowe oddalone są o ok. 500 m od obiektu, a tor saneczkowy oddalony jest o ok. 1,5 km.

Wyposażenie:

Ogólne wyposażenie hotelu zbudowanego wokół zabytkowej budowli z 1144 r. obejmuje recepcję z windą, Wi-Fi, pokój śniadaniowy, restaurację, bar, pokój wypoczynkowy, izbę oraz piwnicę na sprzęt narciarski. Miejsca parkingowe bezpłatnie do dyspozycji gości (dostępność ograniczona). Obiekt składa się z budynku głównego i połączonego z nim podziemnym przejściem budynku sąsiedniego, zakwaterowanie może odbywać się w obu budynkach.Po wyczerpującym dniu na stokach terenu narciarskiego Rosskopf można się zrelaksować w strefie wellness "Wiesner Badl" o pow. 250 m? z sauną fińską, turecką łaźnią parową i pokojem relaksacyjnym z leżakami. Można również bezpłatnie korzystać z krytego basenu (również w dniu wyjazdu). Otrzymają Państwo również 10% zniżki na wybrane masaże w sąsiednim hotelu (zgodnie z informacją na miejscu).

Wyżywienie:

W cenie wyjazdu zawarte jest wyżywienie HB z napojem powitalnym, obfite śniadanie w formie bufetu i 3-4-daniowe menu z bufetem sałatkowym wieczorem. Menu wegetariańskie, bez laktozy i bezglutenowe może być również przygotowane na życzenie.Dodatkowo otrzymają Państwo voucher o wartości 10,- € na napoje w barze na każdą rezerwację (brak możliwości wypłaty w gotówce).

Świadczenia w cenie:

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Korzystanie z krytego basenuNapój powitalnySejf (w pokoju)10% zniżki na wybrane masaże w sąsiednim hotelu (zgodnie z informacją na miejscu)Voucher o wartości 10 € na napoje w barze (wg opisu)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu:

Łóżeczko dla dziecka (na zapytanie): 9,- €/dzień.

Płatne na miejscu:

Opłata klimatyczna: ok. 1,70 € za osob./nocKeycard: 2,- €

Zwierzęta domowe:

Można zabrać psy (9,- €/dzień, bez karmy)

Zniżki:

Suite 4-osob., HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają: 2 do 3 lat 100% 4 do 7 lat 55% 8 do 13 lat 40% 14 do 15 lat 25% 16 do 79 lat 15% od 80 lat 40%

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:

2 do 7 lat 20% 8 do 15 lat 5% od 80 lat 20%

Pokój rodzinny prysznic/WC, HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają:

2 do 3 lat 100% 4 do 7 lat 55% 8 do 13 lat 40% 14 do 15 lat 25% 16 do 79 lat 15% od 80 lat 40%

Pokój 1-osob. prysznic/WC, HB - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:

2 do 7 lat 20% 8 do 15 lat 5% od 80 lat 20%

Ważne wskazówki:

Dla dzieci do 7. roku życia włącznie nie zostanie wystawiony voucher na karnety narciarskie. Za każdy zakupiony karnet narciarski dla dorosłych, jedno dziecko towarzyszące w tej grupie wiekowej otrzyma bezpłatny bilet na korzystanie z wyciągów (konieczność wylegitymowania się). Jeżeli jest więcej towarzyszących dzieci niż dorosłych, należy zakupić karnet narciarski dla dzieci na miejscu. Dalsze informacje można uzyskać w kasie wyciągu.

Pokój:

Suite 4-osob., HB:

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB:

nowoczesny pokój z podwójnym łóżkiem, sejfem, TV, telefonem i radiem łazienka z prysznicem, WC i suszarką częściowo balkon lub taras Wi-Fi

Pokój rodzinny prysznic/WC, HB:

nowoczesny pokój z podwójnym łóżkiem, sejfem, TV, telefonem i radiem oddzielny pokój z drzwiami przesuwanymi i dwoma pojedynczymi łóżkami łazienka z prysznicem, WC i suszarką częściowo balkon lub taras Wi-Fi

Pokój 1-osob. prysznic/WC, HB:

nowoczesny pokój z pojedynczym łóżkiem, sejfem, TV, telefonem i radiem łazienka z prysznicem, WC i suszarką częściowo balkon lub taras Wi-Fi

Dojazd:

Kolej: Sterzing (w miejscowości), Bressanone (ok. 30 km)Przelot: Innsbruck (ok. 60 km), Werona (ok. 220 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.:

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.):

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.). Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Rosskopf:

Maks. wysokość: 2120 mMin. wysokość: 948 mWys. miejscowość: 948 mWyciągi łącznie: 5Orczyki: 2Krzesełka: 2Gondole: 1Trasy łącznie: 20 kmTrasy zielone/niebieskie: 6 kmTrasy czerwone: 13 kmTrasy czarne: 1 km

Region narciarski Südtiroler Wipptal:

Maks. wysokość: 2120 mMin. wysokość: 948 mWyciągi łącznie: 24Orczyki: 12Krzesełka: 9Gondole: 3Trasy łącznie: 60 kmTrasy zielone/niebieskie: 16 kmTrasy czerwone: 42 kmTrasy czarne: 2 km

Szybki kontakt

image decription
Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Zamówienie wstępne

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy od Doradcy Travelone.pl.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi maksymalnie 15zł/os.

Wyrażam zgodę na kontakt drogą telefoniczną i elektroniczną w celu realizacji zamówienia (zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne)

Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Zamówienie wstępne”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość
Jesteśmy marką należącą do spółki
Travelplanet.pl S.A.
Członek Polskiej Izby Turystyki
od 2001 roku
Od 2001 roku podróżowało z nami
ponad 1 000 000 klientów