Włochy, Włochy

Stella Alpina (Falcade)

Atuty hotelu

Oferta jest dostępna! kod oferty: ITSNOW - ITVVFALCIST00000A
Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Kategoria:

***

Miasto:

Falcade

Kraj:

Włochy

Położenie:

Przytulny 3-gwiazdkowy Hotel Stella Alpina leży w centrum Falcade naprzeciwko ratusza. Do terenu narciarskiego San Pellegrino dzieli Państwa 2 km. Autobus dla narciarzy zatrzymuje się naprzeciwko obiektu dowiezie Państwa do terenu narciarskiego.

Wyposażenie:

Do ogólnego wyposażenia hotelu należy recepcja, Wi-Fi, winda, restauracja, hotelowa cukiernia i przechowalnia nart.

Wyżywienie:

Wliczone w cenę pobytu wyżywienie HB obejmuje rozszerzony bufet śniadaniowy i 3-daniowe menu do wyboru z bufetem sałatkowym. Na zapytanie można skorzystać z dań bezglutenowych i wegetariańskich. W Boże Narodzenie (24.12. i 25.12.) serwowane specjalne 3-daniowe bożonarodzeniowe menu. W Sylwestra należy dopłacić za specjalne menu (za opłatą na miejscu).

Świadczenia w cenie:

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoMenu bożonarodzeniowe (wg opisu)Łóżeczko dla dziecka (na zapytanie)Krzesełko dla dziecka (na zapytanie)Wypożyczenie wózka dla dziecka (na zapytanie)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Płatne na miejscu:

Opłata klimatyczna: ok. 1,- € za osob./nocMenu sylwestrowe: 65,- € /os.Keycard: 5,- €

Zwierzęta domowe:

Zwierzęta domowe na zapytanie (20,- € / pobyt, tylko małe psy, bez karmy)

Zniżki:

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają: do skończonych 3 lat 100% 4 do 7 lat 75% 8 do 13 lat 40% 14 do 15 lat 20% od 65 lat 5%

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają:

do skończonych 6 lat 100% 7 do 13 lat 50% od 14 lat 10%

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki:

do skończonych 7 lat 40% 8 do 15 lat 15% od 65 lat 5%

Ważne wskazówki:

Dzieci do 7 lat włącznie nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski. Przy zakupie karnetu dla osoby dorosłej dziecko z tej grupy wiekowej otrzyma na miejscu bezpłatną kartę na korzystanie z wyciągów (konieczność wylegitymowania się). W przypadku większej liczby dzieci niż osób dorosłych należy na miejscu zakupić karnety dla dzieci. Dalsze informacje w kasie wyciągu.W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój:

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, HB:

pokój z łóżkiem podwójnym, 2 dostawkami, TV sat. i telefonem łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, HB:

pokój z łóżkiem podwójnym, dostawką, TV sat. i telefonem łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów Wi-Fi

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB:

pokój z łóżkiem podwójnym, TV sat. i telefonem łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów Wi-Fi

Dojazd:

Kolej: Bribano (ok. 45 km)Przelot: Bolzano (ok. 70 km), Treviso (ok. 115 km), Wenecja (ok. 145 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.:

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.):

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.). Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Alpe Lusia - San Pellegrino:

Maks. wysokość: 2513 mMin. wysokość: 1190 mWys. miejscowość: 1165 mWyciągi łącznie: 23Orczyki: 5Krzesełka: 12Gondole: 6Trasy łącznie: 95 kmTrasy zielone/niebieskie: 34 kmTrasy czerwone: 49 kmTrasy czarne: 12 km

Region narciarski Dolomiti Superski:

Maks. wysokość: 3269 mMin. wysokość: 860 mWyciągi łącznie: 456Orczyki: 137Krzesełka: 222Gondole: 97Trasy łącznie: 1200 kmTrasy zielone/niebieskie: 360 kmTrasy czerwone: 720 kmTrasy czarne: 120 km

Szybki kontakt

image decription
Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Zamówienie wstępne

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy od Doradcy Travelone.pl.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi maksymalnie 15zł/os.

Wyrażam zgodę na kontakt drogą telefoniczną i elektroniczną w celu realizacji zamówienia (zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne)

Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Zamówienie wstępne”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość
Jesteśmy marką należącą do spółki
Travelplanet.pl S.A.
Członek Polskiej Izby Turystyki
od 2001 roku
Od 2001 roku podróżowało z nami
ponad 1 000 000 klientów