Włochy, Lombardia, Bormio

Hotel Daniela

Atuty hotelu

Pogoda w Bormio (Włochy):

prognoza na 5 dni » kiedy jechać »
Pochmurno
10oC powered by World Weather Online
Oferta jest dostępna! kod oferty: ITSNOW - ITLSBORMIDA00000M
Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Kategoria:

**

Miasto:

Bormio

Kraj:

Włochy

Położenie:

Przytulny 2-gwiazdkowy Hotel Daniela znajduję się około 800 m od stacji kolejki górskiej Bormio-Chiuk. Centrum miejscowości, oferujące możliwości zrobienia zakupów i restauracje oddalone jest o około 400 m. Autobus dla narciarzy zatrzymuje się ok. 100 m od obiektu.

Wyposażenie:

Do wyposażenia hotelu należą recepcja, kącik internetowy i Wi-Fi, restauracja, pokój telewizyjny, bar, a także pokój do przechowywania sprzętu narciarskiego. Przy obiekcie znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe (ograniczona dostępność).

Wyżywienie:

W cenę wyjazdu wliczone jest wyżywienie HB (dwa posiłki), które składa się z włoskiego bufetu śniadaniowego i 4-daniowego menu na kolację. Kolacja bożonarodzeniowa oraz menu sylwestrowe są za obowiązkową dopłatą (płatne na miejscu).

Świadczenia w cenie:

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoMiejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu:

Łóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność)

Płatne na miejscu:

Opłata klimatyczna: ok. 1,20 € za osob./nocKolacja bożonarodzeniowa: 16,- € /osobaMenu sylwestrowe: 18,- € /osobaKeycard: 5,- €

Zwierzęta domowe:

Zwierzęta domowe na zapytanie (bez karmy)

Zniżki:

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają: do skończonych 6 lat 100% 7 do 14 lat 50% od 15 lat 20%

Ważne wskazówki:

Zakaz wprowadzania zwierząt domowych do pomieszczeń ogólnodostępnych.Dzieci urodzone po 01.01.2012 i młodsze nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski. Przy zakupie karnetu dla osoby dorosłej dziecko z tej grupy wiekowej otrzyma bezpłatną kartę na korzystanie z wyciągów (konieczność wylegitymowania się). Bezpłatne karnety dla dzieci nie będą wyszczególnione na voucherach na karnet. W przypadku większej ilości dzieci niż osób dorosłych, dla dzieci należy na miejscu wykupić karnet. Dalsze informacje w kasie wyciągu.Przy zakupie 6-dniowego karnetu narciarskiego, można również bezpłatnie korzystać z nocnej jazdy na nartach (wg info. na miejscu, prawdopodobnie od stycznia).W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój:

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, HB:

pokój z podwójnym łóżkiem i dostawką, TV łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką częściowo balkon

Dojazd:

Kolej: Tirano (ok. 40 km)Przelot: Bergamo (ok. 165 km), Innsbruck (ok. 195 km), Werona (235 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.:

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.):

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.). Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Bormio:

Maks. wysokość: 3012 mMin. wysokość: 1225 mWys. miejscowość: 1225 mWyciągi łącznie: 15Orczyki: 8Krzesełka: 5Gondole: 2Trasy łącznie: 50 kmTrasy zielone/niebieskie: 14 kmTrasy czerwone: 34 kmTrasy czarne: 2 km

Włochy, Bormio - prognoza pogody

 • Możliwe przejściowe opady deszczu
  14°C
  opady:
  21.5 mm
  zachmurzenie:
  100%
  wilgotność:
  100%
  widoczność:
  10 km
  ciśnienie:
  1019hPa
  wiatr:
  157°   4 km/h
  wsch. słońca:
  05:31
  zach. słońca:
  21:14
 • Przejściowe umiarkowane lub intensywne opady deszczu
  min.5°C max.11°C
  opady:
  21.7 mm
  wiatr:
  103°   8 km/h
  wsch. słońca:
  05:31
  zach. słońca:
  21:14
 • Przejściowe opady deszczu
  min.5°C max.16°C
  opady:
  0.5 mm
  wiatr:
  260°   6 km/h
  wsch. słońca:
  05:32
  zach. słońca:
  21:14
 • Częściowe zachmurzenie
  min.4°C max.18°C
  opady:
  0.1 mm
  wiatr:
  347°   6 km/h
  wsch. słońca:
  05:33
  zach. słońca:
  21:13
 • Przejściowe umiarkowane lub intensywne opady deszczu
  min.6°C max.19°C
  opady:
  9.2 mm
  wiatr:
  220°   4 km/h
  wsch. słońca:
  05:33
  zach. słońca:
  21:13

Bormio - klimat w Włochy

Szybki kontakt

image decription
Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Zamówienie wstępne

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy od Doradcy Travelone.pl.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi maksymalnie 15zł/os.

Wyrażam zgodę na kontakt drogą telefoniczną i elektroniczną w celu realizacji zamówienia (zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne)

Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Zamówienie wstępne”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość
Jesteśmy marką należącą do spółki
Travelplanet.pl S.A.
Członek Polskiej Izby Turystyki
od 2001 roku
Od 2001 roku podróżowało z nami
ponad 1 000 000 klientów