Włochy, Piemont i Aosta, Saint Vincent

Hotel Au Soleil

Atuty hotelu

Pogoda w Aosta (Włochy):

prognoza na 5 dni » kiedy jechać »
Lekkie opady deszczu
9oC powered by World Weather Online
Oferta jest dostępna!
Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Jednym zdaniem :

Wyjątkowa uczta narciarska z gwarancją śniegu na położonych najwyżej w Europie terenach narciarskich Cervinii, Monte Rosy i Mont Blanc. Wieczorem słynne Cassino Grande lub rundka po sklepach czy barach.

Położenie :

hotel położony w samym centrum zabytkowego miasteczka St.Vincent ulokowanego przy wylocie doliny Valtournenche i będącego świetnym punktem wypadowym dla narciarzy pragnących poznać także inne najsłynniejsze stacje doliny Aosty: Pila, Monte Rosa, Courmayeur. Budynek hotelowy położony jest w spokojnym miejscu, zaledwie 100 metrów od kasyna, z którego słynie miasteczko.

Hotel :

24 pokojowy, kameralny, rodzinny, oferuje gościom wysoki standard świetnie wykończonych pokojów i pomieszczeń publicznych, w tym niewielkie wybudowane w 2009 roku centrum wellness Oficjalna kategoria: ***. Istnieje możliwość udostępnienia usługi dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Dokładne informacje na temat możliwości dostosowania usługi do konkretnych potrzeb podróżnego udzielone będą na jego wniosek.

Pokoje :

przestronne, wykończone z gustem, 2-, 3-osobowe, a także 4-osobowe (na zapytanie). W każdym znajduje się: łazienka z prysznicem lub wanną oraz suszarką do włosów; TV sat, telefon, mini bar, sejf, Wi-Fi. Niemal wszystkie posiadają balkony z pięknym widokiem na góry.

Do dyspozycji :

niewielkie centrum wellness; sauna, jacuzzi; przestronna restauracja, bar, winda, niewielki schowek na narty, garaż (odpłatnie), parking, Wi-Fi.

Po nartach :

to mocna strona tego miejsca; kasyno tuż obok, bary, restauracje oraz rozmaite sklepy na głównej, zamkniętej dla samochodów ulicy miasta - ok. 100 m od hotelu. Termy miejskie - dla klientów hotelu rabaty - do odebrania w recepcji.

Kuchnia :

śniadania: bufet szwedzki, obiadokolacje 4-daniowe: bufet sałatkowo-przystawkowy, pierwsze i drugie danie (wybór spośród kilku wariantów), deser, woda. Kuchnia włoska z wpływami francuskimi.

Program narciarski :

Aby optymalnie wykorzystać karnet Valle d'Aosta proponujemy program narciarski realizowany w oparciu o następujące stacje: Cervinia, Monte Rosa, La Thuile, Courmayeur, Pila (program realizowany w uzależnieniu od warunków pogodowych) - karnet wliczony w cenę (z wyjątkiem terminu 28/12/2019-04/01/2020).  

Ramowy program imprezy :

Ramowy program imprez samolotowych:  Dzień 1: odprawa na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu (od 1,5h do 3,5h), zakwaterowanie, obiadokolacja (w przypadku późnego przyjazdu do hotelu (po godz. 21.00) klienci otrzymują tzw. kolację na zimno. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.Ramowy program imprez autokarowych: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy i Austrię. Dzień 2: przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja. Dzień 3-8: białe szaleństwo. Dzień 9: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię. Dzień 10: przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych.Sprawdź rozklad jazdy dla pobytów 7-noclegowych Ramowy program imprez z dojazdem własnym: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

Cena zawiera :

7 noclegów oraz  7x śniadania i obiadokolacje zgodnie z wybranym terminem* wodę do obiadokolacji *opiekę rezydenta (z wyjątkiem terminu sylwestrowego) * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych oraz ubezpieczenie OC narciarza i ubezpieczenie sprzętu sportowego (SPRAWDŹ) * transport do hotelu wg wybranej oferty wraz z transferami na stoki wg programu narciarskiego (dotyczy oferty samolotowej i autokarowej) * karnet narciarski w oznaczonych terminach * w opcji samolotowej - przewóz bagażu (bagaż rejestrowany - max 20 kg/os - maksymalny rozmiar 149x119x171cm, bagaż podręczny - maksymalny rozmiar 40x30x20cm), narty lub snowboard spakowane w pokrowcu, buty narciarskie/ snowboardowe spakowane w bagażu głównym) * podatek VAT * Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Usługi transportowe, w tym transferowe będą świadczone w grupie.

Cena nie zawiera :

karnetu narciarskiego w terminie 28/12/2019-04/01/2020 * transferów na stoki dla Gości z dojazdem własnym UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu (tj. od wtorku od 18:00) cena nie zawiera karnetu.  Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.

Dopłaty opcjonalne :

ubezpieczenie rozszerzone KL 30.000 EUR * transfery na stoki w przypadku wyboru oferty z dojazdem własnym.

Dodatkowe opłaty i inne koszty :

dodatkowym kosztem, który każdy uczestnik zobowiązany jest ponieść na miejscu jest lokalna opłata klimatyczna, ustalana przez lokalne władze administracyjne w wysokości 1 EUR/os./dzień.

Karnet w cenie :

6-dniowy karnet Valle d'Aosta (z wyjątkiem terminu 28/12/2019 - 04/01/2020). Karnet umożliwia jazdę na wszystkich stacjach narciarskich w dolinie Aosty (Breuil-Cervinia 156 km, Monte Rosa 180 km, Courmayeur 100 km, La Thuile 160 km, Pila 70 km). UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu (tj. od wtorku od 18:00) cena nie zawiera karnetu.  Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.

Najważniejsze cechy hotelu :

Karnet w cenie Ski Safari Sauna i jacuzzi

Uwaga :

Karnety Zakupione karnety rozdaje na miejscu rezydent.   UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu (tj. od wtorku od 18:00) cena nie zawiera karnetu.  Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.Instrukcja dla Ubezpieczonych: W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytajKarta Ubezpieczeniowa:  Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową. * Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

Włochy, Cervinia - Valtournenche - prognoza pogody

 • Przejściowe intensywne opady deszczu
  5°C
  opady:
  1.2 mm
  zachmurzenie:
  100%
  wilgotność:
  81%
  widoczność:
  10 km
  ciśnienie:
  1020hPa
  wiatr:
  209°   4 km/h
  wsch. słońca:
  07:31
  zach. słońca:
  18:00
 • Przejściowe opady śniegu
  min.-5°C max.2°C
  opady:
  0.5 mm
  wiatr:
  285°   11 km/h
  wsch. słońca:
  07:29
  zach. słońca:
  18:01
 • Przejściowe lekkie opady śniegu
  min.-6°C max.0°C
  opady:
  1.5 mm
  wiatr:
  280°   14 km/h
  wsch. słońca:
  07:27
  zach. słońca:
  18:03
 • Częściowe zachmurzenie
  min.-5°C max.4°C
  opady:
  brak
  wiatr:
  214°   5 km/h
  wsch. słońca:
  07:26
  zach. słońca:
  18:04
 • Częściowe zachmurzenie
  min.-4°C max.5°C
  opady:
  brak
  wiatr:
  286°   10 km/h
  wsch. słońca:
  07:24
  zach. słońca:
  18:06

Cervinia - Valtournenche - klimat w Włochy

Szybki kontakt

image decription
Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Zamówienie wstępne

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy od Doradcy Travelone.pl.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona została składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi maksymalnie 15zł/os.

Wyrażam zgodę na kontakt drogą telefoniczną i elektroniczną w celu realizacji zamówienia (zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne)

Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Zamówienie wstępne”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość
Jesteśmy marką należącą do spółki
Travelplanet.pl S.A.
Członek Polskiej Izby Turystyki
od 2001 roku
Od 2001 roku podróżowało z nami
ponad 1 000 000 klientów